Daniel Morgan

22. května 2014 v 19:06 | Angee
Jméno: Teri

~ J M É N O ~
Daniel Morgan

~ P Ř E Z D Í V K A / Y ~
-

~ D A T U M N A R O Z E N Í ~
14.8.2010

~ P O S T A V E N Í ~
Kappa

~ P O T E N C I Á L ~
Hra na klavír, focení

~ Z V L Á Š T N Í S CH O P N O S T ~
Vytvoření iluze

~ Z A M Ě S T N Á N Í ~
Profesionální fotograf

~ CH A R A K T E R ~
Za každé situace se snaží udržet si chladnou hlavu a uvažovat pokud možno rozumně. Než se do něčeho pustí, vše si napřed do podrobností naplánuje, aby nedošlo k žádnému omylu či kolizi. Typická je pro něj taktéž vysoká obezřetnost. Nemine chvíle, aby se nerozhlížel, zda mu či jeho přátelům nehrozí nějaké nebezpečí, kterému by bylo třeba čelit. Není příliš bojovný typ, spíše se snaží potyčkám vyhnout či je nějak rozumně vymluvit. Pokud si k někomu vybuduje přátelství, což se stává dosti často a občas i krátce po seznámení, stane se z něj oddaný a spolehlivý přítel, který nikdy nezradí. Než se dostatečně otrká a sžije s povahou druhého, není příliš výmluvný. Posléze však opět nalezne pomyslnou červenou nit svého povídání a rozmluví se celkem snadno. V každém se snaží vidět jen to dobré a na špatné stránky často zapomíná. Nemá rád povrchní lidi a ty, kteří si myslí, že snědli všechnu moudrost světa. V některých situacích se může zdát apatický, ale jedná se o klam. Vnitřně vše prožívá dosti silně. Své emoce však dokáže udržet na uzdě a příliš je neprojevuje, nemá to zapotřebí. Když mu někdo ublíží, pamatuje si tuto křivdu ještě hodně dlouho. Naopak také na dobré skutky nezapomíná a rád je oplácí, když má příležitost. Nemá rád rychlé změny, raději ke všemu přistupuje s rozmyslem a potřebnou dávkou soustředění. Pokud nemusí, do ničeho se příliš nežene a práci se raději vyhýbá, než aby ji měl co nejdříve hotovou. Stejně tak není příliš nadšený, pokud se musí pro nějakou věc rozhodnout okamžitě, jen tak z fleku. Mezi výhody patří, že je těžké ho rozčílit či jinak vyvést z rovnováhy. Má kolem sebe rád přátele, ale ani samota mu není cizí. Je zastáncem toho názoru, že každý potřebuje určitý čas, kdy může být pouze sám a věnovat se vlastní činnosti či jen tak v klidu přemýšlet. Nikoho by si neodvážil kritizovat, když ho ani pořádně nepoznal. A vlastně ani poté ne, každý je jinou osobností, která má jak své klady, tak i zápory. Rád se pouští do rozvleklých debat prakticky o čemkoliv, třeba i na první pohled nesmyslné věci. Jen velmi těžko se zamilovává, jelikož již jednou byl zrazen a netouží si tuto situaci zopakovat. Kdyby už tomu však náhoda chtěla a on našel dívku, se kterou by byl šťastný a spokojený, dokázal by pro ni udělat prakticky cokoliv, jen aby bylo na oplátku šťastná ona.

~ V Z H L E D ~
Daniel má ke svému věku průměrně vysokou, sportovní postavu. Díky tomu, že již od dětství hrál fotbal má vypracované svaly jak na rukou, tak i břiše a nohou. Nemá však potřebu se nějak ukazovat. Obličej je oválný, pod hustým obočím se schovávají dvě oříškově hnědé oči, ve kterých téměř vždy pohrávají veselé jiskřičky ať již nadšení nebo jako předzvěst nějaké neplechy. Vrchní část světle hnědých vlasů je delší než zbytek a pomocí gelu upravená, aby držela na první ledabyle směrem vzhůru. Tento účes dá však celkem zabrat, ale působí celkem efektivně. Dan se nepovažuje za toho, jenž by přehnaně pečoval o svůj vzhled a zaobíral se každým detailem. Nicméně vlasy jsou dle jeho názoru nejdůležitější a tudíž jim také věnuje potřebnou péči. Po bocích tváře si pěstuje kotlety, zbytek obličeje si snad ještě kromě místa těsně pod spodním rtem beze zbytku holí. Co se obličeje týká, tvoří ho i širší dlouhý nos, který jako jediný na svém těle nemá Daniel rád. Nakonec pak plné. leč nikterak výrazné světlé rty, na kterých téměř vždy pohrává úsměv. Při chůzi se snaží vždy držet rovná záda a nehrbit se, což jak známo je jedině dobře pro páteř. Pohybuje se až s nebývalou lehkostí, která mu byla dána nejspíše již od přírody. Ohledně oblékání má zavedený systém a nehodlá ho měnit. Vždy si bere rifle, k nim buď obyčejné triko pro každodenní nošení, nebo naopak košili pro významnější příležitosti, poté obyčejnou černou slabou mikinu a na závěr, pokud je příliš velká zima, i černý kabát. Ačkoliv, pokud je mu dobře známo, má spousta jeho vrstevníků nějakou ozdobu těla, jeho k podniknutí něčeho takového nikdy nic netáhlo a nemá potřebu se pro nic za nic nechat tetovat nebo propichovat. Jediný šperk, který nosí, je zlatý prsten na prostředníčku levé ruky. Dostal jej od své mladší sestry na památku, se rozcházeli. Tehdy mu říkala, že ač od sebe budou třeba na míle daleko, díky tomuto bude mít Daniel pocit, jakoby s ním byla na každém kroku a dodávala mu odvahu. Stejně jako prsten k němu neodmyslitelně patří taktéž fotoaparát, který nosí prakticky všude s sebou. Jak vlk má těžko specifikovatelnou barvu. Jeho srst přechází z černé na zádech až po krémovou barvu na břiše. Oči jsou oproti lidské podobě světlejší.

~ H I S T O R I E ~
Narodil se jako nejstarší ze třech sourozenců na jižním pobřeží Floridy. On a jeho sourozenci vyrůstali pouze s matkou, která se o ně musela starat sama. Otce nikdy nepoznali a upřímně? Ani jim nechyběl. Celý život prožíval v nevědomosti o svém pravém původu. Již od dětství se Dan věnoval hokeji. Jeho největší vášní bylo jednoznačně focení. Již ke svým desátým narozeninám dostal první fotoaparát. Poté, co matka onemocněla, to bylo Danielovi patnáct let, se ujal role hlavy rodiny on sám. Nebylo to jednoduché, ale jelikož sourozenci nedělali téměř žádné problémy, jeho úlohu mu tímto i zlehčovali. S o rok mladší sestrou Camille měl velmi pěkný vztah. Byla nejen jeho sestrou, ale zároveň i nejlepší kamarádkou, se kterou si mohl povídat o všem. Je však třeba připomenout i bratra, který byl stejně starý jako Camille. Raymond byl tichý a uzavřený hoch již od samého dětství. Nu, takto nějaký čas spolu živořili, až dokud se matka neuzdravila a nebyla schopná se opět o svou rodinu starat. Když bylo Danielovi sedmnáct let, navštívili jejich dům naprosto cizí lidé. Podle toho, co na sebe pokřikovali s matkou mu bylo jasné, že se nejedná o dobré lidi. On a sestra utekli, ale jejich bratr Ray takové štěstí neměl. Bohužel ho odvedli z domu pryč, matku zabili rovnou na místě. Zbývající značně zredukovaná část rodiny v podobě Camille a Daniela, se musela zotavit z prožitého šoku a postavit se na vlastní nohy. Tak se Daniel dostal až do města Wolfasch. Při putování se se sestrou rozdělili a každý si šel svou cestou. Stále však spolu udržují alespoň písemný kontakt.

~ D O M O V ~

~ M A Z L Í Č E K ~
-

~ G A L E R I E ~

~ B O D Y P Ř E Ž I T Í ~
6 %
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama